Anketa

Koja je najbolja marka laptopa?

HP
0 (0%)
Asus
2 (50%)
Acer
0 (0%)
Apple
1 (25%)
Fujitsu
0 (0%)
Lenovo
0 (0%)
Dell
1 (25%)
Toshiba
0 (0%)
Gigabyte
0 (0%)
Packard Bell
0 (0%)

Ukupno Glasova: 4

Autor Tema: Najbolja marka laptopa?  (Posjeta: 9797 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vladimir RUS

• Novi Član
  • *
Najbolja marka laptopa?
« u: Veljača 25, 2017, 06:42:12 poslijepodne »
Dakle, kao što sam naziv teme kaže...

Offline gokart

• Novi Član
  • *
Odg: Najbolja marka laptopa?
« Odgovori #1 u: Veljača 27, 2017, 12:53:15 prijepodne »
Teško je reći koji je najbolji. Najbolji je onaj koji se ne kvari, a i ako se pokvari ima brz servis i dobru garanciju. Trenutno koristim HP, al mislim da je Dell (latitude serija) najbolji. Imaju najbolji omjer robusnosti, dopadljivosti i preformansi laptopa.

Offline adnannn

• Novi Član
  • *
« Odgovori #2 u: Lipanj 10, 2018, 05:20:47 poslijepodne »
Teško je reći koji je najbolji. Najbolji je onaj koji se ne kvari, a i ako se pokvari ima brz servis i dobru garanciju. Trenutno koristim HP, al mislim da je Dell (latitude serija) najbolji. Imaju najbolji omjer robusnosti, dopadljivosti i preformansi laptopa.

tacno, bitno je samo da ima dobre karakteristike, i da je po mogucnosti SSD disk.

Offline stila

• Novi Član
  • *
    • Pula Vacation Apartments
« Odgovori #3 u: Ožujak 20, 2019, 10:36:31 prijepodne »
Ovako to izgleda kad kupiš novi novcati Porsche, a u njemu pokvarena ručna kočnica podignuta cijelo vrijeme... Hardwerski kvar neotklonjiv, sve do jednog krasnog dana u nekoj budućnosti kad eventualno, i samo eventualno, budu proizveli novi al nešto drugačiji model spomenute navodne rakete:

16 March 2019: New ‘Spoiler’ Vulnerability In All Intel Core Processors Exposed,
...another vulnerability affecting all Intel-based computers including Apple’s Mac has been discovered... the researchers claim there might not be an effective software solution available at least anytime soon -- and any mitigation would likely come at a performance cost, as we've seen with Spectre and Meltdown over the past year...