Autor Tema: Problem sa punjenjem mobitela  (Posjeta: 7204 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tron123

• Novi Član
  • *
Problem sa punjenjem mobitela
« u: Ožujak 18, 2016, 09:34:48 poslijepodne »
 Imam probleme sa punjenjem telefona već duže vrijeme. Telefon je star oko dvije godine i radi se o Sony Xperia M2. U početku je odlično punio, onda je otac bez mog znanja koristio moj punjač a njegov telefon je marke HTC. Od tada su počeli problemi, bilo je potrebno po nekoliko sati da se napuni te je punjač prestao raditi. Kupila sam novi punjač koji nije bio orginalan i takođe je sporo punio te je jedno jutro prestao telefon potpuno raditi.. Odnjela sam ga na servis i nakon mjesec dana konstatovali su da je ušlo vrlo malo vode na konektor za punjenje. Nakon što su riješili problem nastavila sam puniti punjačem koji nije orginalan, i sve je išlo dobro , osim što je punjač dosta zujao. Mislila sam da je to zbog toga jer je napon u utičnici 211 V a ne 220 V ,  pa se samim tim muči. Danas sam ga uključila i opet neće da puni, probala sam sa starim punjačem što takođe nije radilo i ponovo sa još jednim punjačem što je opet bio neuspjeli pokušaj. Probala sam da iglom malo očistim konektor ali ni poslije toga punjenje nije uspijelo. Ima neko ideju šta bi moglo biti?