Autor Tema: Trenirate li  (Posjeta: 314 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

• Novi Član
  • *
Trenirate li
« u: Lipanj 09, 2018, 01:33:34 poslijepodne »
Trenirao sam dosta sportova,da bi spoznao neke osnove, neke 3-4 godine, gdje sam se najduze zadrzao jeste odbojka.Izgleda mnogo lagan sport svima,ali ako bi ga neko krenuo igrati bar malo profesionalno,odnosno rekreativno slabo da ga moze igrati bez treniranje,jer lako je loptu prebacivati preko mreze, međutim dosta je tesko nauciti dizati lopte,zatim smecevi po sredini,vertikala,serve sa skokom,dvije ruke dizanje serve,jednom. Dok sam trenirao sa nekih 14-18 godina mnoge cure se palile na klince odbojkase, a bgm volio sam i ja uvijek vidjeti curu odojkasicu jer iskreno su najzgodnije :D.Znaci odbojku mozes poceti trenirati uvijek, nije kasno.Isto i plivanje koje je ako znas bar 2-3 stila malo bolje plivati, samo ti fali nauciti disanje posebno.

Također ću ti reći ako mislis ubiti vrijeme treniranjem bolje se prijavi u fitness klub gdje ces brzo ubiti vrijeme, upoznati prijatelja a i lagano ces kroz par mjeseci dobiti dobru figuru tijela, cak te moze u nekim klubovima izaci i jeftinije od treninga nekog sport. Pozdrav :)

Offline adnannn

• Novi Član
  • *
Odg: Trenirate li
« Odgovori #1 u: Lipanj 10, 2018, 05:20:10 poslijepodne »
Ja bih volio, ali nikako da se nakanim!