Autor Tema: Anksioznost  (Posjeta: 271 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mahnitov

• Novi Član
  • *
Anksioznost
« u: Srpanj 21, 2018, 07:21:45 poslijepodne »
Pozdrav ljudi.

Došlo je vrijeme i da ja izbacim ovo iz sebe. Jer ne mogu više boga mi.

Prošle godine sam prekinuo vezu od 4 god sa djevojkom koju zadnji godinu dana veze nisam nimalo volio ali sam bio u fazonu ne zelim potratiti 4 god veze nego da vidim dal je problem u meni ili njoj pa da se to riješi.
U tom periodu sam upoznao drugu djevojku koja je bila tu više uz mene nego sama djevojka sa kojom sam bio 4 god. Ona je tubila za sve od bolesti pa do materijalnih problema.
I zadnji dan mog prekida točnije kad sam prekino tu noć ja i ova djevojka završimo skupa.
E sad mozda nekima smješna stvar pogotovo muškarcima ali do sad sam imao 4 djevojke u zadnji 26god mog zivota svaka vezaje bila duga borio sam se koliko sam mogao.
Imao sam redovan sex i sve ALI ni sa jednom djevojkom nisam mogao da "završim" znači tolko sam imao sexa da u 4 veze sve ukupno mozda 8 god veza nisam nijednom svršio.
I sa ovom djevojkom sa kojom sam trenutno tu noć nakon prekida bum bum ja gotov ALI isto tako je bilo bez zaštite i ne nisam završio u nju nego po sebi naravno.
I valjda kao nekog tko nikad to nije dozivio sa djevojkom nego sa svojom rukom mene je ufatila panika ogromna , strah nisam znao dal sam u nju ili ne šta će biti , ne radim , nemam novaca ne zivim sam. I narednih 20tak dana ja sam imao bolove u zeldcu panike ali ne prave i znam dan isu prave a i skontat ćete zašto. I onda dobije za 20tak dana i to prodje meni bude lakše i mi završio u vezi sve super , ali vidim ja da svaki put kada mi spavamo ja bukvalno brojim dane kad će ona dobit bilo sa zaštitom ili ne , bilo analno ili vaginalno i zadnje dane prije dobivanja ja bi takav strah dobio od trudnoće da to nisu istine , nebih spavao do 5 sati u jutro.
I to je trajalo dobrih 5mj znači IZBJEGAVAO sam sex.
U tom periodu naše veze je bilo svega od toga da je ona kćerka od zene koja čuva moju baku od toga da je muslimanka a ja "katolik" a grad kao grad uvijek sere nešto. Znači nismo znali hoćemo li ostat u vezi zbog toga svega plus ja imao strah od toga hoće li ostat trudna a i opet prekino sam 4 god vezu i našao novu.
I sad meni je to trajalo 5mj taman se situacija smirila oko njene mame , mi o vjeri samo prst u uho i uzivaj al osto je taj strah od sexa.
Oko 10tog mjeseca mozda malo kasnije mi smo bili vani ja taj dan nisam nešto naročito jeo i pojedem burek i vidim ja pomalo se meni manta kao bacaka me i ona mene pita kao jesam dobro a ja iako nisam govorim : ma sve 5 ljubavi nešto me ovo sunce opalilo.
I mismo za nekih 10tak min krenuli al vidim ja mene neka panika udara , pa čak i sad kad pričam o tome strah me pričat. Nismo mi prošlo ni 50 metara ja imo osjećaj da ću se srušit kao da ću umrijet svake sekunde i tu ja ćućnem ali mi u glavi : JBT zivot vidit će me neko neću da jebrukam odo preć ulicu i sakrit se iza zgrade . Tu sam ja sjedio ona me zalejvala vodom da dodjem sebi jer sam imo osjećaj kao da će me srčani opalit ili nešto tako ono gušenje , strah , nezz gdje si (znaš al kontaš šta mi upravo bi)
I odem ja na hitnu tlak mi 150/90 šećer malo povišen oko 6ipo EKG uradjen srce malo brze kuca al govori zena od straha je to . reko ok.
Sutradan ja kući naravno razmišljam ja o tome čitav dan i noć do 5 u jutro i oko 4 sata isto sati kao i dan prije ja ručao sa majkom i lego i vidim ja meni neka nervoza , strah i opet isto izašo na balkon znači mene ništa ne boli ALI strah da ću umriejt svake sekunde.
Odemo mi opet u hitnu ovaj put isto tlak malo povišen , šećer isti EKG isto malo ubrzano al sve super radi.
E onda poslije toga prošlo je 2 tjedna svakidan je isti : Probudim se mislim o zdravlju , manta mi se kad sjedim , hodam , trčim bilo šta radim i samo mislim o tome. I prošlo je jedno 2 tjedna tako ja nisam mogao više i počeo sam dobivati : ukočenost vrata , ispod oka lijevog mi se kao otrne mi koza osjetim ja sve kad prstom dirnem al kao da je utrnulo i to osjetim i od toga me strah ufati i ja odem uradim CT glave , CT glave čist kao suza , uradio pregled srednjeg uha isto sve čisto nema infekcije i toga. E onda sam počeo googlat pa nailazio na svakavke pizdarije od raka ovoga onoga onda me samo još više panika ufati .
I evo sve do dana danas isti sam : Anksioznost sa napadima panike.

E sad kada mi se to naj više javlja : kada sam kući jer zivim sam , nisam završio poso (mislim stalno da sam nitko i ništa i da nikad neću moći naći djevojku za braka) iako me ova voli samo tako i brine se za mene i plače samnom kad ja poludim od ovog sranja krivo joj što nemozemo izaći recimo : izadjemo u disko mene strah da ako se onesvjestim da će svi vidit to i da ću osramotit i nju i sebe i samo me od tih misli još više manta. Onda kad smo blizu mjesta gdje sam tada "pao" tu nemogu prodji a da mi se ne zamanta jer puno ljudi ima ton akafića i sve imam osjećaj da me svi gledaju i strah me počne fatat . Zatvoreni prostori kao recimo prodavnica kad stojim na blagajni samo mislim : mali nemoj da se srušiš sad molim te.

Išao sam u spihologa i onda sam odusto jer kontam : jak sam ja , mogu ja to sam
I evo nisam otišo u njeg 4mj nije meni gore pobošljalo se al dodju mi ovako dani kad se uznemirim hoću da popizdim , gušenje , bolovi u zeludcu , mantanje , otrnulost , ukočenost vrata , bolovi u glavi pa misliš da je rak i tako te pizdarije.

Moro sam ovo ljudi ispisat jer mi je ovoga preko glave dodje mi nekad da se bacim sa zgrade , nebih to nikad uradio da mislio sam i o samoubojstvu i od toga me samo još više panika ufati i evo dok pišem ovo znoje mi se dlanovi kad napišem tu riječ ALI nikad to nebih uradi jer hoću da se izborim sa ovim. !

E sad da li vi mislite da je ovo anksioznost i panični napadi.
Usput ja pijem nekad Lexilijum malo za smirenje i on mi pomogne

Da nadodam jednu stvar : jedino kad asam u redu je kada ne mislim na to sve : zdravlje , mantanje , rak ovoga onoga . Recimo u zadnje vrijeme restauriram biciklo i kada se udubim u posao sve super ! , recimo kod djevojke nedavno bili na vikendici i djeca imaju Autizam ja sam stalno bio u fazonu gdje su šta su jel im dobro jesu li gladni i kad god bi sa njima se igrao ja sam bio super al čim se primirim i sjetim se Anksioznost malo me zamanta i panika me ta drzi i strah ali čimse vratim djeci i kupamo se u bazenu ja super !.

Recimo jučer smo bili na moru čitav dan dok god se ja kupam zezam sa djevojkom ja sam super čim se umirim i bacim na temu zdravlja ja odma loš.
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2018, 08:56:35 poslijepodne od mahnitov »

Offline x

• Global Moderator
Odg: Anksioznost
« Odgovori #1 u: Srpanj 22, 2018, 12:03:14 poslijepodne »
Drugar, pises: "Išao sam u spihologa i onda sam odusto jer kontam : jak sam ja , mogu ja to sam"

Upravo tebi psiholog i pomaze, da ti sam sve regulises u svojoj glavi.

On ti daje smjer i upute.

Moj je savjet javi mu se ponovo, i lagano na seanse !

Offline mahnitov

• Novi Član
  • *
« Odgovori #2 u: Srpanj 22, 2018, 05:49:28 poslijepodne »
Ma da razumijem te u potpunosti , ali to je bilo ono : koji klinac da mene nešto ovako uhvati i bio sam u fazonu , mogu ja to sam jak sam dovoljno.
Ali vjr samuradio samo grešku , jer kad je on meni dokazao da je Anksioznost onda sam ja bio u fazonu stid me je zelim se sam izboriti sa tim kao i sa svim ostalim u zivotu što sam prošao , ali izgleda u Anksioznosti prvo pravilo je : nemoj se sam boriti protiv toga neg pričaj sa ljudima bilo to tvoji blizi ili u ovom slučaju psiholog.
Jer mene naj više sabije to kad mene djevojka pita : srećo jesi li dobro , a ja odgovaram : ma sve 5 draga (a u glavi ludilo) i onda mene i to što je lazem ubija jer neću da je zamaram sa tim a kad god joj reknem da mi je ipak pomutnja u glavi i da lazem da je sve ok , hoće zena da me zadavi. Samo to je psiha valjda ne zelim ljude zamarati okolo time jer sam uvijek bio jak i psihički i fizički i bio sam velika flegma za sve.

Ali poslušam tvoj savjet i vratim se opet na seanse :) hvala na odgovoru.

Offline x

• Global Moderator
« Odgovori #3 u: Srpanj 22, 2018, 11:27:31 poslijepodne »
Procitaj knjigu usput: "Put kojim se rjedje ide, put mentalnog i duhovnog sazrijevanja"

i Moc Podsvsjesti !